14 Ocak 2020 Salı burç yorumları

KOÇ

KOÇ: Bu aralar çevrenizdeki insanların hayatlarını merak edebilir, merak ettiğiniz bu insanları bolca eleştirebilirsiniz. Maddi açıdan kendinize yeni planlar oluşturmaya çalışıyorsunuz. Maddi açıdan yeni gelir kapıları sağlayacağınız işlere girişecek olursanız, bu işleri çevrenize haber vermeden gerçekleştirin.

BOĞA

BOĞA: Yapınız gereği fazla eleştirel ve politik olmasanız bile bu aralar politik davranışlar içine girebilirsiniz. Ama insanlara bir şeyi kabul ettirebilmek için onların fikirlerini eleştirmek yerine, usulca kendi fikrinizi empoze etmek için çalışmanızda fayda var. Finansal açıdan rahat olup üzerine fazla düşünmemeniz gereken bir döneme girmeye hazır olun.

İKİZLER

İKİZLER: sabit görüşlü yapınız ve diğer insanların görüşlerine göre şekillenmeyi reddettiğiniz için bu aralar eleştirilere ve yargılamalara maruz kalabilirsiniz. Yapınız gereği bu aralar karşınıza çıkan her ne varsa yetersiz bulup beğenmiyorsunuz. Çevrenizde ki insanlar sizi bazı konularda ikna etmek için epey uğraşacak gibi görünüyor.

YENGEÇ

YENGEÇ: :Bu aralar yapmanız gereken birçok iş olduğu ortada ama sizin düşük enerjiniz bu işleri yapmanıza engel oluyor. Karamsarlığa kapılmayı bırakın ve bir an önce yarım bıraktığınız tüm işlerin başına geçmeye çalışın. Emin olun hızlı bir şekilde devamı gelecek ve günü mutlu olarak sonuçlandıracaksınız.

ASLAN

ASLAN: Bu gün sizin için bir dönüm günü gibi görünüyor. Son birkaç haftadır bozulan düzeniniz çok kısa bir zaman sonra yeniden rayına oturacak gibi görünüyor. İstekleriniz ve üstlenmelerinizde ki artışlar görülüyor. Bu artışlar sizin için insan ilişkileri ve gelecek açısından olumlu şekilde geri dönecek. Çalışkanlığınızı aynı şekilde devam ettirip haftayı sıkı kapatmaya çalışmakta fayda var.

BAŞAK

BAŞAK: sürekli yeni işlere atılmak ve kendinizi ekonomik açıdan rahat bir konuma getirmeye çalışıyorsunuz. Yeni işlere girişmek ve çevrenizden olumlu yorumlar almak sizi motive ediyor. Bu harika olaylar için sıkı çalışın ancak arkanızda bırakmış olduğunuz mihenk taşı görevlerinizi yerine getirmeyi unutmayın. Sabah saatleri yoğun geçecek. Aynı zamanda yarın ki yoğunluk için akşam dinlenmeyi unutmayın. Yalnızlığı dert etmeyi bırakın ve kariyerinize odaklanın. Aşk zaten sizi bulmak üzere diyebilirim.

burçlar, burç yorumları, başak, aslan, yengeç, akrep, oğlak, kova, terazi, ikizler, balık,
burçlar, burç yorumları, başak, aslan, yengeç, akrep, oğlak, kova, terazi, ikizler, balık,

TERAZİ

TERAZİ: hayatınızda köklü değişiklikler yapabilmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çalışkanlığınız insanların gözünden kaçmayacak ve kısa zamanda dış kaynaklardan yardım alacaksınız gibi görünüyor. Tam kapasite çalışmaya devam edin. Son zamanlarda meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Bugün etkileyici konuşmalar yaparak birçok insanı kendinize hayran bırakabilirsiniz ve hakkınızda olumsuz düşünen insanlar varsa hakkınızdaki fikirlerinin değişmesi için hareket etmenin tam sırası.

AKREP

AKREP: Bugün zeka ve mantık kokan hareketler yapacaksınız. Çevreniz, aileniz, akrabalarınız ile olan ilişkileriniz olumlu sonuçlar gösterebilir. Akşam saatleri aileniz ile hoş vakitler sizi bekliyor olabilir.

YAY

YAY: uzun zamandır zayıf kalan sosyal hayatınız için büyük çalışmalara girmeye başladınız. Bugün daha farklı ve daha çılgın birkaç insanla tanışarak işe başlayacaksınız. İkili ilişkileriniz açısından olumlu gelişmeler yaşanacak bir gün sizi bekliyor.

OĞLAK

OĞLAK: çevrenizdeki insanlara karşı tepkiler verip müdahale etmeye başlayacağınız bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır meşgul olmanız sebebi ile ipi eline verdiğiniz tüm insanlar ile anlaşmaya gideceksiniz ya da ilişkilerinizi askıya alacaksınız. Bugün dikkatli olmanızda fayda var, akşam hata yaptığınızı düşünerek uyumamak için ikili ilişkilerde çok dikkatli olmanız gereken bir gün.

KOVA

KOVA: pek açığa çıkarmadığınız ama çıkardığınız zaman işleri yoluna koyan özel güçleriniz var. Bugün bu özel güçler ile aileniz ile olan ilişkileriniz güçlenecek. Enerjinizi açığa çıkarmanız ve kendinizi aktif olarak sahaya sürmeniz gereken bir gün sizleri bekliyor.

BALIK

BALIK: Yapı olarak harcama yapmayı seven bir yapınız olduğunu biliyoruz. Bu aralar maddi açıdan iniş-çıkış yaptığınız bir döneme giriyorsunuz. Maddi hesaplamalarını iyi yapmanızı ve ay sonu için para ayırmanızı öneriyoruz.

Başa dön tuşu