Kategoriler

Son Yazılar

Çilem Akar Kimdir ?
Çilem Akar , Çilem Akar kimdir, Çilem Akar nereli , Çilem Akar Kaç Yaşında,Çilem Akar Sevgilisi, Çilem Akar Sevgilisi Var Mı, Çilem Akar kim, Çilem Akar Boyu , Çilem Akar Kilosu, Çilem Suna Akar , Çilem Suna Akar kimdir,
Kimdir ?

Çilem Akar Kimdir ? 

Çilem Akar daha doğrusu yani tam ismi Çilem Suna Akar şu anda Youtube’de 270 bini aşkın abonesi olan bir Youtuber’dir. Suna ismini daha kendisi küçükken ailesi kullanırmış ama okula başladıktan sonra Çilem ismi ile hitap etmeye başlamışlar ve zamanla adı Çilem olarak kalmış.

Çilem Akar 13 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da doğdu ( 26 Yaşında ). Temmuz ayında doğduğundan dolayı Yengeç burcu. Çilem Akar’ın Annesi Trabzon , Babası ise Diyarbakırlıdır.

Çilem Akar’ın boyu 1.75 ve kilosu 55 kg’dır. 

İlkokulu ve ortaokulu Cihangir İlköğretim Okulu’nda, lise birinci sınıfı Avcılar Lisesinde 2,3,4. sınıfları ise  Memet Baydar Lisesi’nde okudu. Liseden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü kazanıp 4 senesini bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi’nde İngiliz Dili üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Ayrıca sevgilisi Soner‘e Eskişehir’de tanışmıştır. Şu andaki mesleği bir üniversitede öğretim görevlisidir ve hazırlık öğrencilerine ingilizce dersleri vermektedir. 

Akıcı bir şekilde konuştuğu diller ise İngilizce ve İspanyolca’dır. Şimdiye kadar kendisi 4 kere yurt dışına çıkmıştır. Bunların iki tanesi kendi çabaları ile ve diğer iki çıkışıda erasmus sayesinde olmuştur. İspanya Fransa Almanya ve Roma gittiği ülkelerden sadece bazılarıdır. 

Çilem Akar’ın hobileri dizi izlemek, kitap okumak, yüzmek ,  pc oyunları ve dans etmektir.

  • Çilem Akar’ın kullandığı telefonun markası Samsung J7 Prame’dir.
  • Youtube’ye video yüklemeye erasmus ile gittiği  Barselona’da karar vermiştir.
  • Köpeğinin adı çilektir.
  • İlerde en çok hayatını yaşamak istediği ülke İspanya’dır.

Çilem Akar Sosyal Medya Hesapları 

İnstagramTwitterYoutubeSpotifyTwitch

Related posts

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *