Duygu Sarışın Kimdir ?

Duygu Sarışın 24 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Lise öğrenimini 2005 yılında İzmir Özel Türk Fen Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı. İlerleyen yıllarda İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Moda Tasarım Bölümü’nde dersler aldı. İzmir ve İstanbul Devlet Tiyatrosunda belli başlı oyunlarda reji asistanlığı ve aynı zamanda oyunculuk yaptı.

Duygu Sarışın’ın Rol Aldığı Diziler

  • 2011 yılında televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisinde Meltem adındaki karakterle adım attı.
  • 2013 yılında Hande Doğandemir, Kerem Bursin ve Emre Kınay gibi isimlerin yer aldığı Güneşi Beklerken dizisinde rol aldı.
  • 2013 yılında İnadına Yaşamak adındaki dizide Sanem Çelik, Murat Ünalmış ve usta oyuncu Oktay Kaynarca ile birlikte rol aldı. Kanal D’de yayınlanan dizide Damla adındaki karakteri canlandırdı ancak dizi 6 bölüm sonra yayından kaldırıldı. 
  • 2014 yılında Star Tv ve Tv8’de yayınlanan Kaçak Gelinler adındaki dizide Hülya karakterini canlandırdı.
  • 2016 yılında Show Tv’de yayınlanan ve reytingleri alt üst eden İçerde dizisi kadrosunda yer aldı. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve usta oyuncu Çetin Tekindor’un rol aldığı dizide güzel oyuncu Sema adında bir komiseri canlandırmaktadır.

Duygu Sarışın dizilerde oynadığı yan rollerle tv dünyasına çabuk adapte olan isimlerden biri oldu.

Duygu Sarışın’ın Aşk Hayatı

İçerde dizisinde beraber rol aldığı rol arkadaşı Çağatay Ulusoy’un yeni sevgilisi olarakta adını duyuran Duygu Sarışın’ın yakışıklı oyuncu ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. İçerde dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın ilk kez birlikte oldukları objektiflere takıldı. Magazin basınında yer alan habere göre çekim sonrası birbirlerinin yanına gelen Aşklar Kanlıca’da bir mekanda buluştu. İddiaya göre karşılıklı oturan sevgililer böylece ilk kez aynı karede görüntülenmiş oldu. Ancak henüz ne Çağatay Ulusoy nede Duygu Sarışın Tarafından bu iddialar doğrulanmadı.

Yıldızı yeni yeni parlayan oyuncu akrep burcu ve 1.70 boyundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu