Kategoriler

Son Yazılar

LOL 2021 Sezonu Ne Zaman Başlıyor?
Lol

LOL 2021 Sezonu Ne Zaman Başlıyor? 

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends, bildiğiniz üzere her sene yeni bir sezon getirmekte ve bu sezon yani 2020 sezonunun yavaş yavaş sonuna da geliyoruz. 2020 sezonu 10. sezon olarak da geçiyor ve League of legends bu sene 10. yılını da kutladı. Her sezon genelde aynı tarihlerde biter ve aynı tarihler de yeni sezon başlar. Bu yazımızda sizlere LOL 2021 sezonu ne zaman başlıyor onu söyleyeceğiz.

LOL 2021 Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

2020 sezonu yani bir diğer ismiyle 10. sezon 10 Kasım 2020‘de son bulacak. 11. sezon ise 11 Kasım’da sunuculara gelecek. 11. sezonla alakalı henüz bilinir bir şey yok fakat sezonla alakalı yeni bilgiler gelirse yeni yazıları sitemizde yayınlayacağız.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Related posts

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *