Kategoriler

Son Yazılar

Valorant Phantom Skin Fiyatları
Oyunlar

Valorant Phantom Skin Fiyatları 

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Her oyunda olduğu gibi Valorant’ta da oyun için skinler mevcut ve hepsinin belirli bir ücretleri var. Valorant’ın oyun için satın alımlar için kullandığı para birimi Valorant Puan (VP)‘dır. VP ile oyun için skin, bıçak alabilirsiniz. Valorant Phantom skinleri de oyun içinde mevcut, bu yazımızda sizlere Valorant Phantom skin fiyatları ne kadardır onları göstereceğiz ;

Valorant Vandal Skin Fiyatları

Rush Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Rush Phantom, tek bir kostüm olarak 875 vp’ye satılmaktadır.

Galleria Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Galleria Phantom, 875vp’ye ayrı bir cilt olarak satılmaktadır.


Smite Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Smite Phantom, tek bir görünüm olarak 875 valorant puanı karşılığında veya Smite paketinin bir parçası olarak 3500 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Singularity Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Singularity Phantom, tek bir kostüm olarak 2175 valorant puanı karşılığında veya Singularity paketinin bir parçası olarak 8700 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


BlastX Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. BlastX Phantom, 2175 valorant puanı karşılığında ayrı bir görünüm olarak veya 8700 valorant puanı karşılığında BlastX paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Glitchpop II Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Glitchpop II Phantom, 2175 valorant puanı karşılığında ayrı bir görünüm olarak veya 8700 valorant puanı karşılığında Glitchpop II paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.


Ruination Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Ruination Phantom, 2175 valorant puanı karşılığında ayrı bir görünüm olarak veya 8700 valorant puanı karşılığında Ruination paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Nebula Phantom

Nebula Phantom, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Nebula paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Spline Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Spline Phantom, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Spline paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Ion Phantom

Mağaza rotasyon İyon Phantom 1775 valorant noktaları için veya bir parçası olarak bir bireysel cilt olarak satılan olduğunda bu cilt, oyun satın kullanılabilir İyon 7100 valorant noktaları için paket.


Oni Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Oni Phantom, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Oni paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Celestial Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Celestial Phantom, tek bir kostüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Celestial paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Go Volume 1 Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Go Volume 1 Phantom, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Go Volume 1 paketinin bir parçası olarak 8700 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Prime 2 Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Prime 2 Phantom, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Prime 2 paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Avalanche Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Avalanche Phantom, 1275’e ayrı bir cilt olarak satılmaktadır.

Prism Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Prism Phantom, bireysel görünüm olarak 1275 valorant puanı karşılığında veya Prism paketinin bir parçası olarak 5100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Winter Wonderland Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Winter Wonderland Phantom, 1275 valorant puanı için ayrı bir görünüm olarak veya 5100 valorant puanı için Winter Wonderland paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Silvanus Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Silvanus Phantom, tek bir kostüm olarak 1275 valorant puanı karşılığında veya Silvanus paketinin bir parçası olarak 4270 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Minima Phantom

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Minima Phantom, bireysel görünüm olarak 1275 valorant puanı karşılığında veya Minima paketinin bir parçası olarak 4270 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Kingdom Phantom

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan battle pass Ignition: Act 1’in bir parçasıdır . Kingdom Phantom, battle pass’ın 25. seviyesinde açılır.


Serenity Phantom

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Ignition: Act 3’ün bir parçasıdır . Serenity Phantom, battle pass’ın 25. seviyesinde açılır.

Infinity Phantom

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Bölüm 2: Perde 1’in bir parçasıdır . Infinity Phantom, battle pass’ın 45. seviyesinde açılır.


Lightwave Phantom

Bu görünüm , 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Formaction: Act 3’ün bir parçasıdır . Lightwave Phantom, battle pass’ın 25. seviyesinde açılır.

Peki Ya Sizine Göre Valorant En İyi Phantom Skin Hangisi?

Related posts

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *