Kategoriler

Son Yazılar

Valorant Vandal Skin Fiyatları
Oyunlar

Valorant Vandal Skin Fiyatları 

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Her oyunda olduğu gibi Valorant’ta da oyun için skinler mevcut ve hepsinin belirli bir ücretleri var. Valorant’ın oyun için satın alımlar için kullandığı para birimi Valorant Puan (VP)‘dır. VP ile oyun için skin, bıçak alabilirsiniz. Valorant Vandal skinleri de oyun içinde mevcut, bu yazımızda sizlere Valorant Vandal skin fiyatları ne kadardır onları göstereceğiz ;

Valorant Vandal Skin Fiyatları

Luxe Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Luxe Vandal, 875 valorant puanı karşılığında tek bir görünüm olarak veya 4375 valorant puanı karşılığında Luxe paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Sensation Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Sensation Vandal, 875 valorant puanı karşılığında tek bir görünüm olarak veya 2930 valorant puanı karşılığında Sensation paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.


Prizma II Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Prism II Vandal, 875 valorant puanı karşılığında tek bir görünüm olarak veya 2930 valorant puanı karşılığında Prism II paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Elderflame Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Elderflame Vandal, tek bir kostüm olarak 2475 valorant puanı karşılığında veya Elderflame paketinin bir parçası olarak 9900 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Glitchpop II Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Glitchpop II Vandal, 2175 valorant puanı karşılığında ayrı bir görünüm olarak veya 8700 valorant puanı karşılığında Glitchpop II paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Sentinels Of Light Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Sentinels Of Light Vandal, tek bir kostüm olarak 2175 valorant puanı karşılığında veya Sentinels Of Light paketinin bir parçası olarak 8700 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Prime Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Prime Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Prime paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Ego Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Ego Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Ego paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Forsaken Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Forsaken Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Forsaken paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılır.

Tethered Realms Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Tethered Realms Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Tethered Realms paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılır.

Origin Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Origin Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Origin paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Reaver Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Reaver Vandal, tek bir görünüm olarak 1775 valorant puanı karşılığında veya Reaver paketinin bir parçası olarak 7100 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.


Avalanche Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Avalanche Vandal, 1275‘e tek bir görünüm olarak satılmaktadır.

Aristocrat Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Aristocrat Vandal, 1275‘e ayrı bir cilt olarak satılmaktadır.


Sakura Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Sakura Vandal, 1275‘e ayrı bir cilt olarak satılmaktadır.

Wasteland Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Wasteland Vandal, 1275‘e ayrı bir cilt olarak satılmaktadır.


Winter Wonderland Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Winter Wonderland Vandal, 1275 valorant puanı için ayrı bir görünüm olarak veya 5100 valorant puanı için Winter Wonderland paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.

Horizon Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Horizon Vandal, 1275 valorant puanı karşılığında tek bir görünüm olarak veya 4270 valorant puanı karşılığında Horizon paketinin bir parçası olarak satılmaktadır.


Silvanus Vandal

Bu görünüm, mağaza rotasyonunda oyun içinde satın alınabilir. Silvanus Vandal, bireysel görünüm olarak 1275 valorant puanı karşılığında veya Silvanus paketinin bir parçası olarak 4270 valorant puanı karşılığında satılmaktadır.

Dot Exe Vandal

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan battle pass season 1’in bir parçasıdır . Dot Exe Vandal, battle pass’ın 45. seviyesinde açılır.


Hivemind Vandal

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan battle pass season2’nin bir parçasıdır . Hivemind Vandal, battle pass’ın 20. seviyesinde açılır.

Ruin Vandal

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Season 3’nin bir parçasıdır . Hivemind Vandal, battle pass’ın 3’ün bir parçasıdır . Ruin Vandal, battle pass’ın 45. seviyesinde açılır.


Cavalier Vandal

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Bölüm 2: Perde 2’nin bir parçasıdır . Cavalier Vandal, battle pass’ın 25. seviyesinde açılır.

Depths Vandal

Bu görünüm , 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Formaction: Act 3’ün bir parçasıdır . Derinlik Vandalının kilidi, savaş geçişinin 45. seviyesinde açılır.


K/TAC Vandal

Bu görünüm, 1000 valorant puanına mal olan Battle Pass Reflection: Act 1’in bir parçasıdır . K/TAC Vandal, battle pass’ın 25. seviyesinde açılır.

Peki Ya Sizine Göre Valorant En İyi Vandal Skin Hangisi?

Related posts

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *